Hodowla z Sercem

Hodowla z Sercem

Kontakt do PZF

Polski Związek Felinologiczny
ul. Cybernetyki 15, lok.1 (1 piętro)
(uwaga: dawne Postępu 3/5)
02-677 Warszawa

Biuro i telefon czynne
w poniedziałki godz. 18-20
Tel: +48 22 815 23 66+48 22 815 23 66

Email: pzf@pzf.pl

Wizytówka PZF

Wystawa w Warszawie - grudzień 2016

Informacje dla zwiedzających

Wybierz Kota Publiczności

W  dniach 10-11 grudnia 2016 odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (Hala Sportowa Koło przy ul. Obozowej 60, Warszawa).

Wystawa objęta została Honorowym Patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola - Pana Krzysztofa Strzałkowskiego.

PZF (członek World Cat Federation) istniejący od 1996 zrzesza hodowców kotów rasowych i od lat  z sukcesem organizuje wystawy kotów.

Wystawa Kotów Rasowych to nie tylko święto hodowców pasjonatów, ale także świetny sposób na miłe i rodzinne spędzenie weekendu.

Dla zwiedzających wystawa otwarta będzie  w godzinach 10-17. W  trakcie jej trwania obejrzeć będzie można kocie piękności, które przyjadą z różnych części Polski, pojawią się również hodowcy z zagranicy. Najliczniej reprezentowane będą koty brytyjskie w różnych odmianach kolorystycznych oraz  koty maine coon, oglądać będzie można koty rosyjskie niebieskie, syberyjskie, norweskie leśne, selkirk rexy, koty tajskie czy bezwłose sfinksy petersburskie.

W sobotę 10 grudnia zwiedzający będą mogli głosować na „Kota Publiczności” i wybrać tego kota, który ich zdaniem jest najpiękniejszy. Wybrany kot w niedzielę 11 grudnia otrzyma  puchar dla „Kota Publiczności”

Niewątpliwą atrakcją dla zwiedzających będą dodatkowe konkursy tzw. WCF Ringi, które odbędą się zarówno w sobotę jak i w niedzielę w granicach godz.14.30. W  trakcie  trwania Ringów sędzia dokona wyboru najpiękniejszego kociaka, kastrata i kota dorosłego uczestniczącego w konkursie.

Kocie piękności oceniane będą przez międzynarodowych sędziów felinologicznych z Niemiec , Estonii,

Rosji, Białorusi i Polski.

Na wystawie każdy z sędziów wybierze spośród ocenianych przez siebie kotów jednego przedstawiciela danej kategorii, nominując go do konkursu Best In Show. Konkurs Best In Show odbędzie się w granicach godz. 16,30.

Wystawie towarzyszyć będą targi zoologiczne. Przedstawiciele producentów renomowanych karm i akcesoriów dla zwierząt z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Szczegółowe informacje www.pzf.pl

 

Cennik biletów:

Normalny 15, ulgowy 8 zł (dzieci, studenci, emeryci, renciści), dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny.

 
Dostępne kocięta
Polecamy

Sklep - For Cats